E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 

İstanbul Uluslararası Denizcilik Fuarı ve Konferansı: EXPOSHIPPING EXPOMARITT

İstanbul Uluslararası Denizcilik Fuarı ve Konferansı: EXPOSHIPPING EXPOMARITT

29 Mart 2019 Cuma / 13:50 | HABERLER
59. Sayı (Mart 2019)
37 kez okundu

15. Uluslararası Exposhipping Expomaritt Denizcilik Fuar ve Konferansı, 02-05 Nisan 2019 tarihlerinde VIAPORT Marina’da düzenleniyor.

Expomaritt Exposhipping İstanbul, ulusal ve uluslararası gemi inşa ve yan sanayii firmaları ile sektörün tüm oyuncularını bir araya getirerek güçlü iş birliklerine 15. kez ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Denizcilik sektöründe bölgesinin en güçlü ticaret ve pazarlama organizasyonu olan Expomaritt Exposhipping, geçmiş yıllarda olduğu gibi 2019 yılında da yaratacağı ticaret hacmi ile sektöre kattığı değeri arttırmaya devam edecek. Fuarda 35 ülkeden ikiyüzün üzerinde firma, yediyüzün üzerinde markası ile yer alacak. Fuar altıbinden fazla profesyonel ziyaretçiyi ağırlayacak. Fuarın düzenlendiği Viaport Marina’nın adresi Tuzla, Türkiye’nin en büyük gemi üretim kapasitesine sahip, sektörün tüm taraflarının bir arada bulunduğu 1 numaralı gemi inşa bölgesidir. İstanbul’un güney tarafında Asya ve Avrupa’nın kesişme noktalarında yer almakta, İzmit ve Yalova’ya yakın bölgelerine doğru yayılan 73 aktif tersaneye ev sahipliği yapmaktadır.

Seatrade Global Denizcilik Zirvesi
Sektör ile ilgili gündem konuları, ulusal ve uluslararası sektör profesyonelleri tarafından özel sunumlarla paylaşılacak. Ziyaretçiler, dünyanın dört bir yanından gelen üst düzey denizcilik yöneticilerinin düşünceleri teşvik eden sunumlarını izleyecek. interaktif panel tartışmalarına katılarak fuarın sunduğu çeşitli ağ fırsatlarından yararlanabilecek. Seatrade Global denizcilik Zirvesi, sektörel bilgi paylaşımı için bir büyük buluşmaya sahne olacak. Fuarı Destekleyen İmeak Deniz Ticaret Odası’nın Yanısıra, Gemi Brokerları Derneği, Gemi Makineleri İşletme Mühendisleri Odası, Gemi Mühendisleri Odası, Gemi Sanayicileri Derneği, Gemi Tedarikçileri Derneği, Gemi Yakıt İkmalcileri Derneği, Gemi Ve Yat İhracatçıları Birliği, T.C. Ulaştırma Ve Altyapı Bakanlığı, Türdef, Türk Armatörler Birliği, Türk Deniz Eğitim Vakfı, Türkiye Gemi İnşa Sanayicileri Birliği de ziyaretçilerin bilgi alışverişinde bulunabilmeleri için fuarda yer alacak.
Bu büyük buluşmada; B2B Medya yayın grubumuz tarafından yayımlanan, fuarın basın sponsorları arasında yer alan Tersane ve Boat Builder Türkiye dergilerimiz profesyonel okurları ile buluşma ve tanışma fırsatı yakalayacak.


 


İlginizi çekebilir...

Wartsila Semineri

Warstila, 17 Nisan 2019 tarihinde Divan Asia Hotel salonlarında müşterileri için seminer düzenliyor....
11 Nisan 2019 Perşembe / 17:23

IEC Telecom ve Thuraya anlaşması, Türkiye pazarına VSAT+ hizmetlerinin tedarik edilmesinin önünü açtı

Exposhipping, Istanbul, Nisan 2-5, 2019: IEC Telecom, Thuraya'nın saygı duyulan VSAT+ deniz uydu servisini bölgeye getirecek yeni bir bağlantı...
3 Nisan 2019 Çarşamba / 13:22

Rolls-Royce Denizcilik İş Kolunun Kongsberg'e Satışını Tamamladı

Rolls-Royce, Ticari Denizcilik iş biriminin, merkezi Norveç Kongsberg'te bulunan KONGSBERG'e satışına dair işlemin 1 Nisan'da tamamlandığı...
2 Nisan 2019 Salı / 16:22

 

  • Boat Builder Türkiye
  • Çatı ve Cephe Sistemleri Dergisi
  • Doğalgaz Dergisi
  • Enerji ve Çevre Dünyası
  • Su ve Çevre Teknolojileri Dergisi
  • Tesisat Dergisi
  • Yalıtım Dergisi
  • Yangın ve Güvenlik
  • YeşilBina Dergisi

©2019 B2B Medya - Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. | Sektörel Yayıncılar Derneği üyesidir.