E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
ARMACELL
GİSBİR
STANDART POMPA

SMM Hamburg, 4-7 Eylül 2018'de Yapılacak

SMM Hamburg, 4-7 Eylül 2018'de Yapılacak

26 Temmuz 2018 Perşembe / 14:57 | HABERLER
57. Sayı (Temmuz-Ağustos 2018)

Almanya’nın Hamburg kentinde düzenlenen dünyanın en önemli denizcilik fuarlarından SMM Hamburg, 4-7 Eylül 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Hamburg Messe, 25 Mayıs Cuma günü Hamburg’da düzenlediği basın toplantısıyla fuarda ele alınacak konularla ilgili bilgi verdi. Buna göre gündemdeki en önemli konular; dijital devrim, çevre dostu tahrik teknolojileri, yeni büyüme fırsatları ve zorlu pazarlar olacak.

Basın toplantısında verilen bilgilere göre, SMM 2018’de 66 ülkeden 2 bin 200’ü aşkın katılımcının ve 120 ülkeden 50 bine yakın ziyaretçinin yer alması bekleniyor.

Hamburg Messe und Congress GmbH Başkanı ve CEO’su Bernd Aufderheide, toplantıda yaptığı konuşmada, fuarın denizcilik sektörüne gerçek katma değeri sunmak istediğini belirterek, SMM’i daha çekici hale getirecek yeniliklerden bahsetti.

SMM Hamburg’da ele alınacak konuların anlatıldığı basın toplantısında, Hamburg Messe CEO’su Bernd Aufderheide’nin yanı sıra, nakliye uzmanı Dr. Martin Stopford, Norveçli gemi inşa grubu Kleven Maritime AS Yönetim Kurulu Üyesi Kjersti Kleven, Hapag-Lloyd’un COO’su Antony Firmin, MAN Diesel Yönetim Kurulu Üyesi Wayne Jones ve DNV GL - Denizcilik CEO’su Knut Ørbeck- Nilssen gibi isimler konuşmacı olarak yer aldı.


 


İlginizi çekebilir...

Türk Denizcilik Sektörü Anadolu Sigorta Güvencesinde

Sunduğu denizcilik sigortası ürünleriyle yıllardır ticari yük gemilerinin yanı sıra özel ve ticari amaçlı gezinti tekneleri, tekne inşaat/yenileme pro...
18 Ekim 2018 Perşembe / 15:56

Kastamonu Entegre, Japon Oshima Tersanesi'ne İnşa Ettirdiği Gemiyi Teslim Aldı

Ağaçtan üretilen panel sektörünün dünya çapındaki aktörlerinden Kastamonu Entegre, dünyanın en önemli tersanelerinden Japon Oshima Tersanesi ile yaptı...
18 Ekim 2018 Perşembe / 15:54

Mas Grup Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Ürek Oldu

Pompa ve pompa sistemlerinde Türkiye'nin yerli sermayeli en büyük üreticilerinden Mas Grup'ta Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardım...
18 Ekim 2018 Perşembe / 15:51