E-Bültene Abone Olun!

x

Dergimizle ilgili e-bültenleri almak için lütfen e-posta adresinizi yazınız:

 


E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 

Sefine Tersanesi 500. Geminin Tamirini Kutluyor

Sefine Tersanesi 500. Geminin Tamirini Kutluyor

26 Temmuz 2018 Perşembe / 15:41 | HABERLER
57. Sayı (Temmuz-Ağustos 2018)
21 kez okundu

Sefine Tersanesi, 500. gemi tamirini yaparak şirket için önemli bir kilometre taşına ulaştı.

SBI Jaguar isimli gemiyle tamir edilen gemi sayısı 500’e ulaşan Sefine Tersanesi, düzenlediği bir törenle bu başarısını kutladı. SBI Jaguar gemisi armatörünün de katıldığı törende Sefine Tersanesi Gemi Bakım Onarım Genel Müdür Yardımcısı Zafer Güngör ile Tersane çalışanları yer aldı. Pasta kesimiyle kutlanan bu özel günde SBI Jaguar gemisi armatörüne de Sefine Tersanesi’ni tercih ettiği için günün anısına plaket takdim edildi. 

Törende açıklamalar yapan Gemi Bakım Onarım Genel Müdür Yardımcısı Zafer Güngör, “Müşterilerimize mükemmel hizmet sunabilmek adına imkanlarımızın sürekli geliştirilmesine verdiğimiz önemi sürdürmekle birlikte, onların ihtiyaçlarını ve taleplerini karşılayıp kendilerini memnun edebilmek için armatörlerimiz ile oldukça yakın çalışıyoruz” dedi. 

Sefine Tersanesi’nden Yeni Ar-Ge Merkezi
Türkiye’nin en iyi tersaneleri arasında yer alan ve güçlü teknolojik altyapısı sayesinde sektörün gelişimine yön veren Sefi ne Tersanesi, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından tescil edilen Ar-Ge merkezi ile gücüne güç katmaya devam ediyor. 

Sektörde Ar-Ge merkezine sahip sayılı tersanelerden biri olan Sefine Tersanesi, bu konuda bir zihniyet değişikliğine giderek; üretimin sürekliliğinden, kalitenin denetlenmesine, çevre dostu çözümlerden verimlilik çalışmalarına kadar, planlama ve yönetimsel anlamda sektöre ürün ve inovasyon hizmeti vermeyi amaçlıyor.

İnovasyon, kalite ve teknoloji alanlarında yatırımlar yapan Sefine Tersanesi, kritik proje ve teknolojiler üretip, Ar-Ge hizmetlerini her geçen gün daha geniş kapsamlı hale getirerek; yeni ürün geliştirme ve çözüm odaklı çalışmalar yapmayı misyon edinip, tersanecilik sektörünü ön plana çıkarmayı hedefliyor.

Sefine Tersanesi, ayrıca sektörün önemli sıkıntılarından biri olan çevrenin korunmasına ilişkin yeni düzenlemeleri, çevre odaklı gelişmeleri ve değişen trendleri de dikkate alarak, merkezinde gerekli çalışmalara yer verecek.


 


İlginizi çekebilir...

Sefine Tersanesi'nden Bir ilk: İki Gemi Art Arda Denize İndirildi

Sefine Tersanesi, 29 Aralık Cumartesi günü, Norveçli müşterisi DESS Aquaculture firmasına ait 'Aqua Maløy' ve 'Aqua SPA' isimli iki g...
16 Ocak 2019 Çarşamba / 15:27

SEYAD, 2019 Yılı Mali Genel Kurulunu Gerçekleştirdi

Sektörel Yayıncılar Derneği (SEYAD), 2019 yılı Mali Genel Kurul toplantısını 5 Ocak 2019 tarihinde gerçekleştirdi....
14 Ocak 2019 Pazartesi / 09:37

İMEAK DTO, 2019'un İlk Meclis Toplantısını Gerçekleştirdi

İMEAK Deniz Ticaret Odası, 2019 yılının ilk toplantısını 10 Ocak Perşembe günü Salih Zeki Çakır'ın başkanlığında gerçekleştirdi....
11 Ocak 2019 Cuma / 17:15

©2019 B2B Medya - Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. | Sektörel Yayıncılar Derneği üyesidir.