E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 

Teknik Sektör Yayıncılığı Dergileri B2B Medya Ailesine Katıldı

Teknik Sektör Yayıncılığı Dergileri B2B Medya Ailesine Katıldı

9 Mart 2017 Perşembe / 13:43 | HABERLER
47. Sayı (Kasım-Aralık 2016)

Türkiye'nin iş dünyası dergileri yayınlayan ilk kuruluşlarından olan Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. (TSY) hisselerinin tümü B2B Medya Genel Müdürü İsmail Ceyhan tarafından alındı.

Ekim ayında gerçekleşen anlaşmayla “Doğalgaz”, “Tesisat”, “Yangın ve Güvenlik”, “Enerji ve Çevre” ile “REHVA Journal” dergilerinin imtiyaz sahibi ve iş dünyası yayıncılığının duayen ismi Süleyman Bulak, 28 yıldır başarıyla sürdürdüğü yayıncılık faaliyetleri ve Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. hisselerinin tamamını İsmail Ceyhan’a devretti.

Türkiye’de doğalgaz, tesisat, yangın ve güvenlik ile enerji ve çevre sektörlerinin gelişmesinde, pazarın sağlıklı büyümesinde katkıları olan, sektörel derneklerde önemli bir misyonu yerine getiren Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş., iş dünyası yayıncılığının saygın bir mensubu olarak yıllar içinde çok önemli başarılara imza attı. Alanlarının ilk dergilerini yayımlamasının yanı sıra sektörel derneklerle işbirliği içinde yalıtım, tesisat ve enerji alanlarında pek çok sempozyum ve kongre düzenledi.

Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. bünyesinde yayımlanan dergiler 28 yıllık bir sektör hafızasına, tarihin tanıklığına sahip olmasının yanı sıra güncel haberlere, teknolojik yeniliklere, önemli röportajlara, referans makalelere yer vererek günümüzün de ilgiyle takip edilen iş dünyası yayınları olarak dikkat çekiyor. Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. dergilerinin çok önemli bir üstünlüğü de, düzenlemiş olduğu sempozyum, kongre ve fuarlardan kazandığı, Türkiye’nin alanında en büyük adres bankasına sahip olması. Güncelliğini koruyan altmış bine yakın firma adresi ve seksen bini aşkın sektör profesyonelinin iletişim bilgileri, dergilerin etki gücünü destekliyor.

B2B Medya Genel Müdürü İsmail Ceyhan, ekim ayında gerçekleşen hisse devriyle B2B Medya markasının, Türkiye’nin lider sektörel yayın markası olduğunu belirttiği açıklamasında, “24 yıllık sektörel yayıncılık hayatımın çok önemli bir döneminde aynı alanda yayınlar çıkardığımız değerli büyüğüm Süleyman Bulak’ın yayın yaptığı sektörlere emanet ettiği dergilerinin sahipliği için beni düşünmesinden çok büyük onur duydum. Türkiye’nin doğalgaz, tesisat, yangın güvenlik, enerji ve çevre sektörlerinin gelişmesinde unutulmaması gereken önemli katkıları olan dergilerin geleneğinden aldığımız güçle geleceğe, daha büyük başarılara imza atacağımıza inanıyorum. TSY ekip arkadaşlarımla birlikte daha da büyüyüp zenginleşen B2B Medya ailesinin ilkeli, saygın, güvenilir yayıncılığın önde gelen temsilcisi olarak sektörlere katkısının artacağını, sektörel paydaşlarımızın da dergilerimize verdiği desteğin artarak devam edeceğini düşünüyor ve umuyorum” ifadelerini kullandı.

B2B Medya
1996 yılında yayın hayatına başlayan “Yalıtım” Dergisi’nin yanı sıra “Su ve Çevre”, “Çatı&Cephe”, “Boat Builder Türkiye”, “Tersane” ve “Yeşil Bina” dergileriyle birlikte Ytong, Çuhadaroğlu, Austrotherm ve EPSDER gibi önemli kurumların dergilerini de yayınlayan B2B Medya, ayrıca “Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri” ile “Çatı ve Cephe Malzemeleri Ödülleri”ni de organize ediyor. Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş.’yi bünyesine katan B2B Medya böylece, hazırladığı yirmiye yakın dergi ile ülkenin en önemli yayın gruplarından birisi haline geldi.

 


İlginizi çekebilir...

KOSDER'den 9 E.Ü. Denizcilik Fakültesi'nde Konferans

Koster Armatörleri ve İşletmecileri Derneği (KOSDER) heyeti 9 Eylül Üniversitesi Denizcilik Fakültesi'nde '˜Koster Armatörlüğü ve İşletmeciliğ...
29 Mayıs 2019 Çarşamba / 11:14

İzmir Shipyard'dan Güney Kore'ye Teknoloji Transferi

Temelleri 1996 yılında atılan Gözüyılmaz Mühendislik'in yurt dışı markası olan İzmir Shipyard, uluslararası pazarlama çalışmalarına hız kesmeden d...
20 Mayıs 2019 Pazartesi / 14:58

GMO Geleneksel İftar Yemeğinde Üyeleri ile Buluştu

Gemi Mühendisleri Odası tarafından 16 Mayıs 2019 tarihinde verilen iftar yemeğinde denizcilik sektör temsilcileri, GMO üyeleri ve aileleri bir araya g...
20 Mayıs 2019 Pazartesi / 11:49

 

 • Boat Builder Türkiye
 • Çatı ve Cephe Sistemleri Dergisi
 • Doğalgaz Dergisi
 • Enerji ve Çevre Dünyası
 • Su ve Çevre Teknolojileri Dergisi
 • Tesisat Dergisi
 • Yalıtım Dergisi
 • Yangın ve Güvenlik
 • YeşilBina Dergisi
 • Klima ve Soğutma Rehberi
 • Yangın ve Güvenlik Rehberi

©2019 B2B Medya - Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. | Sektörel Yayıncılar Derneği üyesidir.