E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 

Ünveren A.Ş. 'den Yeni Ürün. Battal boy UAS® Akrobat Kollar

Ünveren A.Ş. 'den Yeni Ürün. Battal boy UAS® Akrobat Kollar

17 Mayıs 2019 Cuma | HABERLER274 kez okundu

Endüstriyel havalandırma sektörünün 69 yıllık köklü firması, çalışanların sağlığının korunması açısından çok
önemli rolü olan UAS® Akrobat Kolları yeni modelerini pazara sundu.

Konu hakkında bilgi veren uluslararası satış koordinatörü Nazlı Ünveren şu bilgileri verdi; 1950 yılında kurulan şirketimiz çalışma alanlarında oluşan, insan sağlığıda zararlı duman, toz, yağ buharı, egzoz gazı ve benzeri maddelerin nokta vakum sistemi ile emilmesi konusunda uzmanlaşmıştır. UAS® Akrobat Kolların Türkiye'deki ilk üreticisi olan firmamız, geçen zaman içerisinde ürün kalitesi,ürün çeşitliliği ve rekabetçi fiyatları ile Dünya pazarlarında saygın bir yer edinmiştir. Uzun yıllardır “UAS® Akrobat Kollar” tescilli markamız ile üretim yapmaktayız. Son yıllarda, Tescilli Akrobat kol markamızı kullanarak üretim yapan yurt içinde birçok taklitçi firma türemiş oldukça düşük kalitede, standart dışı, işlevsiz ürünler ile iç pazara girmişlerdir. Buna rağmen, bilinçli kamu ve özel sektör kuruluşlarının kaliteyi satın almaya devam
etmeleri takdire şayandır. Bu gibi desteklerin, sanayimizin kaliteli ve yüksek katma değerli ürünler üretmesinin önemli sebebi olacağı açıktır. Şirketimiz Standart model, mobil model, teleskopik model, raylı model, mini model UAS® Akrobat Kollar yanında daha yüksek kapasiteli ve farklı ihtiyaçlar için; Battal boy UAS® Akrobat Kollarını pazara sunmuştur.


Sağlıklı çalışma ortamları oluşturulması için mutlaka UAS® Akrobat Kolları kullanılmasının gerekçeleri şunlardır; Endüstriyel ortamlarda çok miktarda değişik gazlar, duman ve tozlar havaya karışır ve çalışanlar tarafından solunarak özellikle akciğerlerde, solunum yollarında ve diğer yaşamsal organlarda hastalıklara neden olurlar.
Bu nedenle sağlık açısından son derece zararlı gaz, toz, duman ve benzeri zararlı maddelerin emilerek temizlenmesi gerekir. Bilindiği gibi sağlıklı bir çalışma ortamı zaman kayıplarını en aza indirerek verimlilik artmasına imkan verir.


ÜNVEREN HAVA SİSTEMLERİ A.Ş., çalışma alanındaki havanın sistematik olarak temizlenmesi konusunda etkili çözümler sunmaktadır. Temiz soluk alınabilen çalışma alanları işyerlerinin değişmez zaruri ihtiyaçlarıdır. Çalışma alanlarının korunması için ideal çözüm nokta vakum sistemi ile garanti edilebilmektedir.
Battal boy UAS® Akrobat Kollar 150 mm çaplı standart UAS® Akrobat Kolları'nın kapasitelerinin yetmediği yüksek kapasiteli ihtiyaçlar için daha geniş çaplarda ÜNVEREN A.Ş. tarafından tasarlanmıştır. 200 mm, 250 mm, 300 mm, 350 mm çaplarında üretilmektedir. Farklı ihtiyaçlara uygun olarak, -240°C ile +1100°C ısı aralığındaki farklı hortumlar ile donatılmaktadır.UAS® Hareketli Kollara bağlanarak max. 10m. uzunluğa kadar istenilen boylarda kullanılabilir. Çelik duvar konsolu, Termo Plastik Enjeksiyon baskı orijinal volüm damperli UAS® davlumbazı ile pazara tam takım olarak sunulmaktadır. Demir-Çelik, Döküm, Kimya, Otomotiv, Gıda, Tarım, Madencilik, taş toprak sanayi ve benzeri birçok alanda güvenle kullanılımaktadır.


 


İlginizi çekebilir...

Norveç'e İhraç Edilen Gemilerde ELKON Katkısı

Dünyanın en büyük ikinci deniz ürünleri üreticisi Norveç'te balıkçılık sektörünün inovasyonlarına Türkiye ev sahipliği yapıyor....
12 Eylül 2019 Perşembe

Sefine Tersanesi Aqua Spa Gemisini Teslim Etti

Sefine Tersanesi eş zamanlı olarak denize indirdiği Aqua Spa ve Aqua Maloy gemilerinin ilkini teslim etti....
11 Eylül 2019 Çarşamba

Valmet ve Seastema'dan Denizcilik Otomasyonunda İş Birliği

Denizcilik otomasyonunun global öncülerinden Valmet ve Seastema güçlerini birleştirdi. İş birliği ile denizcilik endüstrisinin otomasyon konusundaki i...
26 Ağustos 2019 Pazartesi

 

 • Boat Builder Türkiye
 • Çatı ve Cephe Sistemleri Dergisi
 • Doğalgaz Dergisi
 • Enerji ve Çevre Dünyası
 • Su ve Çevre Teknolojileri Dergisi
 • Tesisat Dergisi
 • Yalıtım Dergisi
 • Yangın ve Güvenlik
 • YeşilBina Dergisi
 • Klima ve Soğutma Rehberi
 • Yangın ve Güvenlik Rehberi
 • Yalıtım Sektörü Kataloğu
 • Su ve Çevre Sektörü Kataloğu

©2019 B2B Medya - Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. | Sektörel Yayıncılar Derneği üyesidir.