E-Bültene Abone Olun!

x

Dergimizle ilgili e-bültenleri almak için lütfen e-posta adresinizi yazınız:

 


E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 

KOSDER'den Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'na Ziyaret

KOSDER'den Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'na Ziyaret

25 Aralık 2018 Salı / 16:34 | HABERLER20 kez okundu

Koster Armatörleri ve İşletmecileri Derneği (KOSDER) Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’na bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. 24 Aralık Pazartesi günü gerçekleştirilen ziyaretlerde Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Zeynep Pınar Kalkavan Sesel, Genel Sekreter Hakan Çendik ile Dernek Müdürü/İK Danışmanı Tibet Özay yer aldı.

Heyeti ilk olarak Deniz Ticareti Genel Müdürü Durmuş Ünüvar makamında ağırladı. KOSDER’in çalışmalarını yakından takip ettiğini dile getiren Ünüvar, denizci Sivil Toplum Kuruluşları ile ortak hareket etmenin ve bilgi paylaşımının önemine dikkat çekti. Kabulde, ayrıca sektörün sorunları ve çözüm yolları hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

Bakanlıktaki bir diğer ziyaret Deniz ve İçsular Düzenleme Genel Müdürü Okay Kılıç'a gerçekleştirildi. Okay Kılıç ile yapılan görüşmede KOSDER ile idare arasında ortak platformlar oluşturularak sektör paydaşlarıyla bir araya gelme konusunda fikir birliğine varıldı.

Heyet, son olarak Eğitim ve Belgelendirme Daire Başkanı Cem Erdem’i ziyaret etti. KOSDER ile sağlıklı bir iletişim ağı oluşturduklarını belirten Cem Erdem, bu birlikteliğin gemi adamlarının sorunlarının çözümü adına önemli olduğuna dikkat çekti.


 


İlginizi çekebilir...

Sefine Tersanesi'nden Bir ilk: İki Gemi Art Arda Denize İndirildi

Sefine Tersanesi, 29 Aralık Cumartesi günü, Norveçli müşterisi DESS Aquaculture firmasına ait 'Aqua Maløy' ve 'Aqua SPA' isimli iki g...
16 Ocak 2019 Çarşamba / 15:27

SEYAD, 2019 Yılı Mali Genel Kurulunu Gerçekleştirdi

Sektörel Yayıncılar Derneği (SEYAD), 2019 yılı Mali Genel Kurul toplantısını 5 Ocak 2019 tarihinde gerçekleştirdi....
14 Ocak 2019 Pazartesi / 09:37

İMEAK DTO, 2019'un İlk Meclis Toplantısını Gerçekleştirdi

İMEAK Deniz Ticaret Odası, 2019 yılının ilk toplantısını 10 Ocak Perşembe günü Salih Zeki Çakır'ın başkanlığında gerçekleştirdi....
11 Ocak 2019 Cuma / 17:15

©2019 B2B Medya - Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. | Sektörel Yayıncılar Derneği üyesidir.